Block Earth Lite

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 127.8 MB
  • Version 1.0.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Choofun Games AB
Kendi dünyanızı yaratabileceğiniz Block Earth Lite oyununda benzersiz mekânlar ve oyunlar inşa edebilirsiniz.

Minecraft tarzı bloklar dünyasında gerçekçi hayvanlarla ve gelişmiş gölgeleme özellikleri ile keyif dolu anlar yaşayabileceğiniz Block Earth Lite oyununda 40 binden fazla dünya ve oyun yer alıyor.

Gelişmiş grafikleri ve benzersiz özellikleri ile eşsiz bir deneyim yaşayabileceğiniz bu oyunda Jetpack ve Roket fırlatıcı gibi pek çok geliştirici de bulunuyor. Hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz şekilde inşa edebileceğiniz şehirleri geliştirdiğiniz oyunlar veya nesnelerde doldurabilir, oluşturduğunuz dünyanızda doyasıya gezebilirsiniz.

Kendiniz oluşturabileceğiniz gibi hazır olarak size sunulan binlerce şehri ve oyunu da keşfedebileceğiniz Block Earth Lite oyununda atlara veya ejderhalara da binebilirsiniz. Demiryolu veya roller coaster oluşturabileceğiniz bu oyunda yaşadığınız yeri arkadaşlarınızla da paylaşabilir veya sevdiklerinizle oynayabilirsiniz.

Yerel çok oyunculu özelliğinden de faydalanabileceğiniz Block Earth Lite oyununda Premium olarak yükselebilirsiniz.

Hayal dünyanızın ötesinde dilediğiniz nesneyi oluşturabileceğiniz bu oyunda eşsiz ve gerçekçi grafikler sizlere eşlik edecektir. Sizde Block Earth Lite oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, kendi dünyanızı yaratabilirsiniz!

Daha Fazla Göster
Block Earth Lite indir